İnternet Çalışmalarımız

Seyrangah Tv
İman hakikatlerini kuvvetli delillerle ispat eden video çalışmalarını içeren bu sitemizde yüzlerce videoyu ücretsiz olarak başta HD olmak üzere pek çok formatta izleyip, indirip istifade edebilirsiniz.
http://www.seyrangah.tv/
Kurantv.net
İnsanlara görsel ve sesli Kur'an hakikatleri dünyaca ünlü okuyucularda Kur'an kıraatleri ve tefsir dersleri sunan bu sitemiz açıldığı günden itibaren her gün binlerce insanın uğrak yeri olmuş ve her geçen gün daha da geniş kitlelere ulaşarak hizmet vermeye devam etmektedir.
http://www.kurantv.net
Her Şey Onu Anlatıyor
Yaratılışın en yüksek gayesi Allah'a îman etmektir. Bütün varlıklar en yüksek saadeti, Allah'ı tanımak, sevmek ve emirlerine itaat etmekle elde edebilir. Bu sitemizle, sizlere kâinatın dilinden Allah'ı anlatmaya ve tanıtmaya çalışacağız...
http://www.herseyonuanlatiyor.com/
Ahirete İman
"Ahirete İman" isimli bu eserimizde iman hakikatlerinden biri olan haşir, yani öldükten sonra dirilme ve mahşere çıkma, iki kere iki dört eder katiyetinde ispat edilmektedir. Bu eserde anlatılan hakikatler o kadar kuvvetlidir ki en inatçı nefisleri dahi ilzam eder ve susturur.
http://www.ahireteiman.com/
Kadereiman.com
Îman erkanlarından olan "Kadere Îman" bir çok insanın kavrayamadığı bir meseledir. Bu sitemizde ekseriyetle insanların aklına takılan "Kader değişir mi? Kaderime günah işleyeceğim yazılmışsa benim suçum ne? " gibi sorulara ikna edici cevaplar bulacaksınız.
http://www.kadereiman.com/
Allahaiman.com
Seyrangah.tv sitemizde yayınlanan "Yaratılış Delilleri" isimli video eserimizin hususî sitesidir
http://www.allahaiman.com/
Gizlenengercekler.com
İncil, Tevrat ve Zebur’da o kadar tahrife rağmen bir çok delil ile Hz. Muhammed (asm)’in son peygamber olduğunu ispat eden ve kitap ehli olan Yahudi ve Hristiyanları da artık insaf ile hakkı görmeye çağırıp, onları İslam’a davet eden müstesna bir sitemizdir.
http://www.gizlenengercekler.com/
Nurengeltanimaz.com
Fiziki engel önemli değildir. Esas engel ruhta ve maneviyatta olan engeldir. "Nur engel tanımaz" sitemiz engelli arkadaşlarımıza dini bilgileri ve imani dersleri ulaştırma adına açılmış bir sitemizdir.
http://www.nurengeltanimaz.com/
Kuranaiman.com
Seyrangah.tv sitemizde yayınlanan “Kur’an’ın Mucizeleri” “Kuran’ın Gaybi Haberleri” “Kur’an’ın Bilimsel Mucizeleri” “Kur’an’da Merak Ettikleriniz” isimli video eserlerimizin hususî sitesidir
http://www.kuranaiman.com/
İslamiyet tv
Sohbetlerden müzakerelere, belgesellerden soru cevaplara, ilginç videolardan ailevi konulara… sitelerimizde yayınlanan tüm videoları bir arada bulabileceğiniz arşiv niteliğinde bir site.
http://islamiyet.tv/