Hakkımızda

 

 

-Youtubeden izlemek için tıklayın.

-2016 Yılı Tanıtım Filmi, HD .MP4 Dosyası (1920x1080p / 357MB)

-Çalışmalarımızı daha iyi tanımak için diğer tanıtım filmlerimizi izleyebilirsiniz.

-Feyyaz hizmetleri sunum dosyasını indirmek için tıklayınız (KISA - Veriler 2017'nin Ekim ayına aittir)

-Feyyaz hizmetleri sunum dosyasını indirmek için tıklayınız (UZUN - Veriler 2017'nin Ekim ayına aittir)

-Sitenize flash banner ekleyin

Feyyaz kelimesi bol feyiz ve bereket veren anlamlarına gelmektedir. Feyyaz Bilişim ve Yayıncılık Hizmetleri; insanlara iman hakikatlerinin feyzini ve manevi bereketini ulaştırma gayesiyle 2002 yılında temelleri atılan bir ihya hareketinin adıdır.

Başlangıçta sadece Sorularla İslamiyet sitesinin planları ile başlanan bu hareketin ilk temelleri Erzurum Kültür Eğitim Vakfı bünyesinde atılmış, daha sonra İstanbul Suffa Vakfı’nın destekleri ile faaliyete başlanmıştır. Geçen zaman içerisinde bu ihya hareketi, faaliyetlerini Feyyaz Bilim ve Gelişim Derneği resmi çatısı altında devam ettirmiş, son olarak da görsel medya çalışmaları için Feyyaz Eğitim ve Kültür Derneği ile birleşerek Feyyaz Bilişim ve Yayıncılık Hizmetleri adını almıştır. Şu an hem internet hem de görsel ve işitsel medya çalışmaları ile hizmetlerine devam etmektedir.

Feyyaz Bilişim ve Yayıncılık Hizmetleri olarak amacımız; iman hakikatlerini ahirzamanın muhtaç gönüllerine ulaştırmaktır. Hedefimiz ise; bu amacımızı bütün dünya dillerinde gerçekleştirmektir.

Gayret bizden, muvaffakiyet Allah'tandır...

Feyyaz Bilişim ve Yayıncılık Hizmetleri