Burs Başvuru Sonuçları

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Burs Başvuru Sonuçları

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Burs Almaya Hakkazananların Bursları 25.10.2017 Tarihinde Verilecektir.

No  Adı Soyadı Okulu Fakülte  Bölümü Sınıfı 
1 Berat Dülgar Harran Üni. Mühendislik Fakç. Bilgisayara Müh. 4
2 Hasan İnci Medipol Üni. İktisadi Ve İdari Bili. Fak. Siyaset Bilimi  2
3 Ümit Yılmaz İstanbul Üni. Mühendislik Fak. Deniz Ulaştırma Müh. 4
4 Yusufhan Özaydın M.Kemal Anadolu Lisesi Lise Lise 2
5 Muhammed Veysel Sabaz Erciyes Üni. Diş Hekim. Fak. Diş Hekimliği 4
6 Muhammed İbrahim Sabaz Afyonkocatepe Üni. Mühendislik Fak. İnşaat Müh. 4
7 Ekram Sait Dülgar Karabük Üni. Safranbolu Meslek Yük. Ok. İngilizce Çevirmenlik 1
8 Kevser Gül Bayburt Üni. Bayburt Sağlık Hiz. Mes.Yük.Okulu Tıbbı Laboratuvar Tek. 2
9 Fatih Çap B.Çekmece Sabancı Orta Orkulu Orta okul Orta Okul 2
10 Yusuf Evin Sinop Sarı Saltuk Anadolu Lis. Lise Lise 3
11 Fikret Karagöz İstanbul Ün. İlahiyat Fak İlahiyat 4
12 Bilge Gökçe Kırşehir Üniveristesi K.Sağlık Meslek Yüksek Okulu Fizik Tedavi 1
13 Bahar Durmuş Bingöl Üniversitesi İlahiyat Fak İlahiyat 1
14 Ömer Faruk Bostan Bağcılar Ugur Temel Lisesi Lise Lise 3
15 Sara Shıkhanı Amasya Üni. Eğitim Fak Fen Bilgisi Öğretmenliği 3
16 Ahenk Türkan Kaplan Hayate Hanım İlköğretim İlköğretim  İlköğretim 2
17 Şükran Sungur Boğaziçi Üni. Eğitim Fak. İngilizce Fen Bilgisi Öğ. 1
18 Hatice Vildan Antepli Adıyaman Üni. İslami İlimler Fak. İslami İlimler 1
19 Harun Ayer M.Kemal Özver Saglık Lisesi Lise Saglık 3
20 Zeki Salih Tuncer Trakya Üni. Tıp Fak. Tıp 6
21 Koray Bulut Afyonkocatepe Üni. Güzel Sanatlar Fak. Mimarlık ve Çev. Tas. 2
22 Abdullah Bulut  Marmara Üni. Teknoloji Fak. Metalurji Malzeme Mü. 1
23 Beyza Solak Ondokuz Mayıs Üni. Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi 2
24 Sara Tuncer İstanbul Üni. Eczacılık Fak  Eczacılık 3
25          
26 Derya Çelik Ayvansaray Üni. Plato MYO İlk ve acil yardım Acil Yardım 2
27 Murat Uğur Çifçi Uludağ Üni. İktisadi ve İdari bili. Fak  İktisad 2
28 İsmail Özbalık Selçuk üniversitesi İktisadi ve idari bilimler fakültesi Uluslararası ilişkiler 3
29 Beytullah Ak Abant İzzet Baysal Üni. Mengen Meslek Yüksek Okulu Aşçılık 2
30 Dilek Ekin Sınav Temel Lisesi Lise Lise 3
31 Mertcan Karakoç Orta Okul Orta okul Orta Okul 8
32 İrem Bodur Kırklareli Üni. İktisadi ve İdari bili. Fak  Kamu Yönetimi 3
33 Sultan Girişit Harran Üni. Sosyal bilimler Büro sekreterliği 2
34 Muhammed Burak Çakaloğlu Erzurum Atatürk Üni. Mühendislik  Fak. Bilgisayara Müh. 3
35 Özlem Kalemci Osmangazi Üni. Mimarlık Fak. Endüstiri Müh. 1
36 Tuğçe Karademir Kocaeli Üni. İletişim Fak. Halkla İlişkiler 4
37 Cansel Yıldırım Eğe Üni. İktisadi ve İdari bili. Fak  İktisad 3
38 Merve Köksal Bahçeşehir Üni. İktisadi ve İdari bili. Fak  Lojistik Yönetimi 3
39 Feyza Nur Çakaloğlu Tuğrulbey Anadolu Lisesi Lise Lise 2
40 Sude Sara Yarten Şehit Temel Anadolu Lisesi Lise lİSE 1
41 Çimen Karakoç Açıköğretim Lisesi Lise Lise 2
42 Rana Yalçınkaya Atatürk Üni. Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimlği 1
43 Mervenur Yalçınkaya Bahçeşehir Üni. Eğitim Fak. Çocuk Gelişimi H
44 Ali Karaman Lise Lise Lise 1
45 Talha Yıldız  Spastik Çocuklar Okulu İlköğretim  İlköğretim 4
46 Ömer Asaf Yalçınkaya İrfan Koloji Orta Okul Orta Okul 6
47 Muhammet Yusuf Yalçınkaya Sabancı Çok Engelli Okulu Orta Okul Orta Okul 8
48 Sümeyra Yalçınkaya Attatürk Üni. Dişhekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Y.L
49 Hasan Tahir Kılıçaslanoğlu Üsküdar İH.Orta Okulu İmam Hatip İmam Hatip 8
50 Talha Zübeyir Kılıçaslanoğlu Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektironik Müh. 3
51 Ayşe Karaman  Üniversite Hazırlık Hazırlık Hazırlık H
52 Yusuf Karaman Sultanbeyli M.Özyeğen Anad Lis. Lise Lise 12
53 Melda Yalçındağ İstanbul Esenyurt Üni. Uygulamalı Bölümler Yüksek Ok. Uluslararası Ticaret 3
54 Hatica Korucuk Orhangazi Anadolu Lisesi Lise Lise 2
55 Ömer Korucuk  23 Nisan Zehra Hanım İmam Hatip Ort.Ok. Orta okul Orta Okul 4
56 Tuğba Tuğçe Korkut Ufuk Üni. İktisadi ve İdari bili. Fak  İşletme 4
57 Betül Koç Bakırköy Anadolu Lisesi Lise Lise 2
58 Nermin Demirci İstanbul Üni. İktisadi ve İdari bili. Fak  İşletme/ingilizce 4
59 Berke Demirci Dokuz Eylül Üni. Hukuk Fakültesi Hukuk 1
60 Ali Katran Erzincan Üni. Hukuk Fakültesi Hukuk 2
61 Hatice Kılınç Atatürk Üni. Tıp Fak. Tıp 6
62 İlayda Başaran İstanbul Medipol Üni. Sağlık bilimleri Fak. Beslenme ve Diyabet 4
63 Bertan Asılkazancı Ondokuz Mayıs Üni. Mühendislik Fak. Makine Mühendisliği 3
64 Kerem Yendi Anadolu Üni. Mühendislik Fak. Malzeme Müh. 3
65 Doğukan Yılmaz Erciyes Üni. Mühendislik Fak. Harita Mühendisliği 1
66 Yağız Alp Yılmaz  Erzurum Teknik Üni. İktisadi ve İdari Bilim Fak. İktisat 3
67 Atakan Yılmaz Üniversite Hazırlık Hazırlık Hazırlık H
68 Uğurkan Bozkurt Hacettepe Üni. Edebiyat Fak. Almanca Mütercimlik 1
69 Beyza Nur Şener Balıkesir Üni. Mühendislik Fak. Makine Mühendisliği 3
70 Gülşah Üstünbaş Anadolu Üni. Turizm Fak. Turizm İşletmeciliği 1
71 Hatice Rüveyde Tıraş Erzincan Üni. Eğitim Fak. Okul Öncesi Öğret. 3
72 Rukiye Alptekin Balıkesir Üni. Fen Edebiyat Fak. Türkdili Edebiyatı 3
73 Asude Nihan Büyük Maltepe Üni. İnsan ve Topl. Bil. Fak Pisikoloji 4
74 Sahra Ekin Gelişim Üni. Güzel Sanatlar Fak. Gastronomi ve Mutfak Sanatları 1
75 Seray Ekin Uluslararası Beşeri Bilimler Üni. Tıp Fak. Diş Hekimliği 3
76 Sümeyya Sena Açıkel Marmara Üni İlahiyat Fak İlahiyat 3
77 Sevde Nazife Açıkel İstanbul Üni. Hukuk Fakültesi Hukuk 2
78 Fatmanur Pençel Ondokuz Mayıs Üni. İletişim Fak. Halkla İlişkiler 1
79 Ömer Faruk Gürleyen Nişantaşı Üni Nişantaşı Meslek Yüksek Ok. Metal Teknolojisi 1
80 Burak Gürleyen Ondokuz Mayıs Üni. Mühendislik Fak. Endüstri Müh. 1
81 Safiye Büşra Karakaş Osmangazi Üni. Sanat ve Tasarım Fak. Güzel Sanatlar 4
82 Murat Aydın Osmangazi Üni. Fen Edebiyat Fak. Tarih 4
83 Emre Süzer Osmangazi Üni. Fen Edebiyat Fak. Tarih 4
84 Murat Demirel Anadolu Üni. Edebiyat Fak. Arkeoloji 4
85 Ahmet Onur Korkmaz Osmangazi Üni. Mühendislik Fak. İnşaat Müh. 4
86 Sanan Mammadov Anadolu Üni. İktisadi ve İdari bili. Fak  Çalışma Ekonomisi 3
87 Buse Kızılkaya Bülent Ecevit Üni. Fen Edebiyat Fak. Pisikoloji 1
88 Dogukan Esen İst Aydın Üni. Mimarlık Mimarlık ve Tasarım 1
89 İbrahim Ethem Dilek Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 1
90 Ali Erkan Arıbaş Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 1
91 Hata Ayper Sezer Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 1
92 Abdullah Bakış Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 1
93 Abdullah Görür Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 1
94 Berat Arif Tercanlıoğlu Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 1
95 Yakup Karaarslan Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 2
96 Veysel Hadi Kızılkaya Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 2
97 Abdussamed Koçak Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 2
98 Muhammed Meriç Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 2
99 Ahmet Said Yazıcı Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 2
100 Arif Taha Aydoğdu Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 2
101 Hasan Özdemir Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 1
102 Ali Eren Gedik Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 1
103 Ahmet Sadık Ata Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 2
104 Kemal Can Sezer Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 1
105 Yunus Emre Arslan Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise Ve Hafızlık Hafızlık 1
106 Enes Gedik B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 1
107 Muhammed Musab Yaman B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 2
108 A.Mansur Sayılgan B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 1
109 Enes Musa Güney B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 2
110 Ensar İşgör B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 2
111 Yakup Günal B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 1
112 Yavuz Selim Güzel B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 3
113 Ahmet Asbdulhak Abduldai B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 1
114 Muhammed Asbdulhak Abduldai B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 1
115 M.Batuhan Esenoğlu B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 1
116 Muhammed Dunat B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 1
117 Mustafa Tarkan B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 2
118 Ahmet Güventürk B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 1
119 Abdullah Enes Yılmaz B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 2
120 Muhammed Emin Yılmaz B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 1
121 Abdulhamid Eskici B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 1
122 Muhammed Umeyr Dinler B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 3
123 İsmail İshak Dinler B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 2
124 Işıltan  Uyrak B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 1
125 Ahmet Hasan Meriç B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 3
126 Zübeyir Yıldırım B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 3
127 Halil İbrahim Erbilen B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 3
128 Muhammed Said Güzel B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 3
129 Ömer Salim Küçük B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 3
130 Halit Karameşe B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 2
131 Vehbi Canaslan B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 2
132 Ahmet Özdemir B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 2
133 Berzah Yıldız B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 2
134 Muhammed Emin Menekşe B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 1
135 Yasin Berat Ersen B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 4
136 Ömer Faruk Uçar B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 4
137 Muhammed Ensar Çağtay B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 1
138 Mecid Nuri Ulubaş B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 1
139 Samet Tuncel B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 3
140 Hasan Tursun B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 3
141 Hüseyin Tursun B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 3
142 Safiye Ay Anadolu Üni. Açık Öğretim Fak. İlahiyat 1
143 Esma Çalışkan Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 4
144 Begül Tarkan Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 4
145 Ahsennur Dülgar Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 3
146 Simanur Memed Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 3
147 Nursel Çelik Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 3
148 Beyzanur Yaz Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 3
149 Elif Çalışkan Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 3
150 Elif Ebrar Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 3
151 Rümeysa Kule Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 3
152 Güldane Ördek  Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 2
153 Kevser Genç  Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 2
154 Fatma Zehra  Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 2
155 Esra Genç Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 1
156 Demet Doğantimur  Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 1
157 Hatiçe İşgör Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 1
158 Zeynep Soyalp Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 1
159 Simanur Akgündüz Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 3
160 Simanur Özen Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 2
161 Beyzanur Demirkol  Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 3
162 Cansu Kızılaslan Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 1
163 Senanur Uygur Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 2
164 Elif Bostan Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 2
165 Melek Aktaş  Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 4
166 Hatiçe Oğuz Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 2
167 Hilal Işık Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 2
168 Berfin Çetin Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 1
169 Hatice Kübra Aykan Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 1
170  Hatice Kübra Kaytaran Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 1
171 Arife Çiftçi  Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 3
172 Sedanur Çiftçi Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 2
173 Şeyma Günbeldek Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 1
174 Zeynep Sude Er Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 1
175 Hivdan Eminoğlu Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Lise ve Kuran Kursu Kuran Kursu 1
176 Besra Ördek Feyaza Kız Kuran Kursu Kuran Kursu Kuran Kursu 2
177 Ümmü Gülsüm Akdağ Feyaza Kız Kuran Kursu Kuran Kursu Kuran Kursu 1
178 Suzan Yenigül B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 4
179 Meryem Betül  B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 2
180 Rümeysa Polat  B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 3
181 Meryem Özbakır B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 3
182 Zeynep Taşkın B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 2
183 Büşra Çetinoğlu B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 2
184 Hamide Berk B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 2
185 Ebrar Günsançtı B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 3
186 Hiranur Çiftçi  B.Çekmece İmam Hatip Orta Okulu Orta Okul Ve Hafızlık Hafızlık 3