Burs Başvuru Sonuçları

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Burs Başvuru Sonuçları

No  Adı Soyadı Okulu Fakülte  Bölümü Sınıfı 
1 Çimen Karakoç Açıköğretim Lisesi Lise Lise 1
2 Rana Yalçınkaya Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimlği 1
3 Ayşe Karaman  Sultanbeyli Anad. İHL. İmam Hatip Lisesi Lise 12
4 Mervenur Yalçınkaya Üsküdar Üni. Eğitim Fak  Çocuk Gelişimi 3
5 Talha Yıldız  Spastik Çocuklar Okulu İlköğretim  İlköğretim 3
6 Nermin Demirci İstanbul Üniversitesi İşletma İngilizce İşletme  3
7 Hatice Korucuk Orhangazi Anadolu Lisesi Lise Lise 9
8 Ömer Asaf Yalçınkaya Ali Fuat Başkil İHL Orta Orta Okul Orta Okul 5
9 Dilek Ekin  Sınav Temel Lisesi Lise Lise 10
10 Muhammet Yusuf Yalçınkaya Sabancı Çok Engelli Okulu Orta Okul Orta Okul 7
11 Nergiz Eren Uludağ üniversitesi Eğitim fakültesi  Türkçe öğretmen. 4
12 Sümeyra Yalçınkaya Attatürk Üni. Dişhekimliği Fakültesi Diş Hekimliği Y.Lisans
13 Hasan Tahir Kılıçaslanoğlu Üsküdar İH.Orta Okulu İmam Hatip İmam Hatip 7
14 Talha Zübeyir Kılıçaslanoğlu Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektironik Müh. 2
15 Yusuf Karaman Sultanbeyli M.Özyeğen Anad Lis. Lise Lise 11
16 Ali Karaman Beyhan Sancak Yuva Orta.Ok. İMH Orta Okulu Orta Okul 8
17 Tuğba Tuğçe Korkut Ufuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fak.  İşletme 3
18 Canan Koç Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe 4
19 Mahşeker Çakaloğlu Anadolu Üniversitesi   Aşçılık 1
20 Yusuf Kara Çatalca Anadolu Lisesi Lise Lise 12
21 Müge Kalemci Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla ilişkiler ve tanıtım 1
22 Özlem Kalemci Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Bilgisayar Programcılığı 2
23 Berke Demirci 4element ünv hazırlık  Hazırlık Hazırlık H
24 Merve Köksal Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi İdari ve Sos.Bilimler Fak. Lojistik Yön. 2
25 Ömer Korucuk 23 Nisan Zh İMH Ort.Ok. Orta Okul Orta Okul 7
26 Beyza Nur Şener Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi  Makine Mühendisliği 2
27 Sultan Çezik Harran üniversitesi Sos.meslekyüksek okulu Büro Sekreterliği 1
28 Hatice kılınç Atatürk üniversitesi Tıp fakültesi Tıp 5
29 Mertcan karakoç İlöğretim Okulu İlköğretim  İlköğretim 7
30 Rümeysa Şener Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği 4
31 Beytullah Ak Abant İzzet Baysal Üni. Mengen Meslek Yüksekokulu Aşçılık 1
32 Sude Sara Yarten Hacı Özcan Sina Orta Okul Orta Okul Orta Okul 9
33 Kerem Yendi Eskişehir Anadolu Üni. Mühendislik Fakültesi  Malzeme Müh. 2
34 Dilay Özcan Eskişehir Anadolu Üni. Edebiyat Fak. Rus Dili Edebiyatı 3
35 Samet Işıkay Eskişehir Anadolu Üni. Mühendislik Fakültesi  Malzeme Müh. 3
36 Tuğçe Karademir Kocaeli Üni İletişim Fakültesi Halkla ilişkiler  3
37 Cansu Demir İstanbul Arel Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler  İngilizce İşletme 4
38 Bertan Asılkazancı Ondokuz Mayıs Üni. Mühendislik Fakültesi  Makine Mühendisliği 2
39 Yusuf Kara Çatalca Anadolu Lise Lise Lise 11
40 İlayda Başaran İstanbul Medipol Ün. Sağlık Bilimleri Fak Beslenme ve diyabet 3
41 Yağiz Alp Yılmaz Erzurum Teknik Üni. İktisadi ve İdari Bilim Fak. İktisat 2
42 Muhammed Bilgin Arel üniversitesi Mimarlık Fak. Bilgisayar Mühendisliği 4
43 Doğukan Yılmaz Özel Demetler Temel Lis. Lise Lise 12
44 Ugurkağan Bozkurt Hacettepe Üni Edebiyat Fak. Almanca 1
45 İrem Bodur kırklareli üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi kamu yönetimi 2
46 Emre Süzer Eskişehir Osmangazi Üni. Fen Edebiyat Fakültesi Tarih 3
47 Serkan Oral Abant İzzet Baysal Üni. Mengen Meslek Yüksekokulu Aşçılık 1
48 Merve Terzi Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi 4
49 Ali Katran  Erzincan üniversitesi Hukuk fakültesi Hukuk 1
50 Feyza Nur Çakaloğlu Tuğrul bey anadolu lisesi Lise Lise 9
51 Muhammed Burak Çakaloğlu Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi  Bilgisayar Mühendisliği 2
52 Betül Koç Bakırköy Anadolu Lisesi Lise Lise 9
53 Gamze Aşçı Yıldız Teknik Üni. Kimya Metalurji Fak Kimya Müh. H
54 Murat Aydın Eskişehir Osmangazi Üni. Fen Edebiyat Fakültesi Tarih 4
55 Fatmanur Başaran Sakarya Üniversitesi Eğitim Fak. İlöğretim Matematik 1
56 Beyza Tıraş Sağlık bilimleri üniversitesi Sağlık bilimleri fakültesi Sosyal Hizmet 1
57 Merve Terzi Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İliş. 4
58 Kevser Gül Gümüşhane üniversitesi Sağlık bilimler fak. Acil yardım ve afet yönetimi H
59 Hasan inci Medipol Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset bilimi uluslararasi iliskiler H
60 Yusufhan özaydın Yalova Üniversitesi GıdaTeknolojisi   1
61 Yusuf Evin Sinop Saru Saltuk A.Lis     10
62 Yunus Südütemiz Eskişehir Anadolu Üni. Açık Öğretim Fak. İlahiyat 1
63 Ahenk Türkan Kaplan Hayate Hanım İlköğretim     1
64 Fatih Çap Sabancı Orta Okulu B.çekmece  Orta Okul Orta Okul 7
65 Fatmanur Çolak Dr. Ali Rıza B.Kız İHL Lise Lise 1
66 İsa Demircan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fak. İlahiyat 2
67 Mustafa Ağrı Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fak. Sosyal Hizmetler 1
68 Enes Gökçe Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fak. İlahiyat 2
69 Abdullah Akbaş Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fak. İlahiyat 2
70 Kürşat Kalaçay Rosvita timur imrağ atml Lise Lise 12
71 Sefa furkan kaya Mün.kemal ozver asml Sağlık Lisesi Lise 12
72 Muhammed Fatih Bakış Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fak. Spor Yöneticiliği 4
73 Murat Uğur Çifçi Uludağ üniversitesi İktisadi Ve İdari Bil. Fak. İktisat 1
74 İsmail Özbalık Selçuk üniversitesi İktisadi ve idari bilimler fakültesi Uluslararası ilişkiler 2
75 Beyza Solak Ondokuz Mayıs Üni. Ziraat Fakültesi   1
76 Zeki Salih Tuncer Trakya Üni. Tıp fakültesi Tıp 5
77 Sara Tuncer İstanbul Üni. Eczacılık Fak Eczacı 2
78 Mahmut Salih Genç Trakya Üni. Tıp fakültesi Tıp 5
79 Koray Bulut Afyon kocatepe Üni. Guzel sanatlar fak. İc mimarlik 1
80 Ömer Bostan Uğur temel liseleri Lise Lise 10
81 Ümran Kuzyaka  Arel üniversitesi Saglıkbilimleri yüksekokulu  sosyal hizmetler 3
82 Esma Evin Ertaş Arel üniversitesi Sağlık Bilimleri yüksekokulu   1
83 Meryem Sarısaç Arel üniversitesi Saglik Bilimleri  hemşirelik 1
84 Kübra Turcan Arel üniversitesi Çocuk gelişimi/ Psikoloji(çift anadal)   1
85 Hayrinnur Danışman Beykent üniversitesi Saglik Bilimleri  Diyaliz bölümü 1
86 Derya Çelik Plato Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım  Paramedik  1
87 Harun Ayer Münevver K.Özver M.Ok. Sağlık Lisesi Lise 2
88 M.Salim Yorgan B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
89 Yusuf Şevdar İnce            B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
90 Hüseyin Emre Çelik        B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
91 Yusuf İslam Yalçın                           B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
92 Berzah Yıldız                                       B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
93 Burak Muhammed Tanrıöver        B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
94 Ahmet Özdemir           B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
95 Emir Kalkancı                                                     B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
96 Cihat Kuşak                     B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
97 İsmail Çelik         B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
98 Halit Karameşe                      B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
99 Enes Eldem B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
100 Mustafa Eren Yazıcı B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
101 İbrahim Işık B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
102 Yusuf Hamza Demir B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
103 Nurullah Özgür Yüzeil          B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
104 Abdulhamid Türk B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
105 Yasin Yalçın                  B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
106 Mustafa Abouarshıd         B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
107 Muhammed Abouarshıd          B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
108 Muhammed Said Güzel B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
109 Muhammed Said Özdemir         B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
110 Süleyman Talha Ergüner         B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
111 Mahmut Enes Kuntay B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
112 Ali Eren Kaya  B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
113 Yemliha Said Altınsoy Açık Öğretim Lisesi İmam Hatip Lise ve Hafızlık 1
114 Ahmet Said Yazıcı  Açık Öğretim Lisesi İmam Hatip Lise ve Hafızlık 1
115 Muhammet Ali Meriç  Açık Öğretim Lisesi İmam Hatip Lise ve Hafızlık 1
116 Veysel Hadi Kızılkaya Açık Öğretim Lisesi İmam Hatip Lise ve Hafızlık 1
117 Eren Sağdıç Açık Öğretim Lisesi İmam Hatip Lise ve Hafızlık 3
118 Habip Yıldız Açık Öğretim Lisesi İmam Hatip Lise ve Hafızlık 1
119 Mustafa Ataş Açık Öğretim Lisesi İmam Hatip Lise ve Hafızlık 1
120 Yusuf Ataş Açık Öğretim Lisesi İmam Hatip Lise ve Hafızlık 1
121 Kadir Düz Açık Öğretim Lisesi İmam Hatip Lise ve Hafızlık 1
122 İhsan Talha Babur B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 1
123 Halil İbrahim Elbilen B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 2
124 Muhammed Baran Şaylağ             B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 2
125 Ömer Selim Küçük B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 2
126 Muhammed Zübeyir Yıldırım                  B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 2
127 Ahmet Meriç B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 2
128 Abdulsamed Koçak Açık Öğretim Lisesi İmam Hatip Hafızlık 2
129 Semih Yıldız Açık Öğretim Lisesi İmam Hatip Hafızlık 2
130 Ramazan Arda Yücel  Açık Öğretim Lisesi İmam Hatip Hafızlık 1
131 Mehmet Emin Durankuş Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fak. İlahiyat ve Hafızlık 1
132 Mustafa Belce Gerrahpaşa Tıp Tıp fakültesi Tıp 5
133 Abdullah Bakış B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 3
134 Abdullah Görür B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 3
135 Ahmet Akgündüz B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 3
136 Bilal Telci B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 3
137 Yasin Berat Ersen B.Çekmece İH. Orta Okulu İmam Hatip Hafızlık 3